(Bez)trend na wiosnę/lato 2019

(Bez)trend na wiosnę/lato 2019

Od dłuższego czasu na Świecie umacnia się pozycja kobiet. Dziewczyny walczą o równouprawnienie począwszy od Arabii Saudyjskiej gdzie od 2018 r. panie mogą prowadzić samochody – do tej pory mogły jeździć jako pasażerki i to w towarzystwie mężczyzny (!), poprzez Chiny gdzie do 2015 r kobieta mogła urodzić tylko jedno dziecko,  aż do USA – gdzie były stany w których kobiety do lat 70 nie mogły zajmować stanowisk sędziowskich. Rewolucja również objęła modę i trendy w nich panujące.

Kiedyś żeby kobieta wyglądała atrakcyjnie i kobieco musiała podkreślać swoje walory poprzez noszenie niewygodnych i często utrudniających życie elementów garderoby. Każda z nas miała taki okres w życiu w którym majtki wżynały się tam gdzie nie powinny (stringi) albo wystawały z zbyt nisko osadzonych spodni (biodrówki). Ile kobiet utknęło na lotnisku bo bramki piszczały przez siermiężne fiszbiny wystające z biustonosza. To wszystko to nic w porównaniu co musiała znieść Scarlett O’Harra chcąc gorsetem osiągnąć figurę w kształcie klepsydry!

Lecz teraz nadszedł czas wygody dla kobiet. Można być w 100% sexy bez bycia ofiarą mody. Połączenie spódnicy z falban i szyfonu z bluzą dresową oraz butami typu sneakers jest niesamowicie kobiece i wygodne. Kolorowe trampki doskonale komponują się z plisowaną spódnicą do łydki oraz klasyczną bluzą z modnym printem.

Idealnie pasujące do tego stylu bluzy znajdziesz na stronie https://doodots.com/ 

Poniżej kilka propozycji:

https://doodots.com/bluza-classic/51-297-bluza-serca.html#/2-rozmiar-m

https://doodots.com/bluza-classic/117-680-bluza-van-gogh.html#/2-rozmiar-m

https://doodots.com/bluza-classic/48-302-bluza-palmy.html#/1-rozmiar-s

https://doodots.com/bluza-z-kapturem/40-675-bluza-flamingi-w-amarantowym-kapturze.html#/37-rozmiar-oversize

https://doodots.com/bluza-z-kapturem/27-109-bluza-komiks-popart-w-szmaragdowym-kapturze.html#/37-rozmiar-oversize

Nie bój się ułatwić swoje życie!

Komentarze

Zostaw komentarz